Skip to main content

Staff

Louis An
Technical Services Rep
Beth Arnoult
Senior Programmer/Analyst
Joshua Barber
Lead IT Service Desk Representative
Emiko Bell
IT Service Management Specialist
Manager, Business Systems
Senior Software Engineer
James Calley
Director, IT Services
Emanuel Ceausu
Infrastructure Technician
Theodore Cervantes
Assoc Software Engineer
Newton Chang
Senior Programmer/Analyst
Ashley Cheah
Technology Services Specialist
June Ching
Banner Oracle Database Admin
Aprille Clive
ODS Administrator
Charlene Close
Technical Services Rep
Dave Corapi
Senior Programmer/Analyst
Donna Cornett
Senior Programmer Analyst
Steve Earle
Chief Information Officer
Krystal Eason
IT Operations Specialist
Aaron Georgeson
Assoc System Administrator
Drew Grace
IT Helpdesk Representative
Devin Hanlon
Senior Software Engineer
Rebecca Hanlon
Assistant to the Chief Information Officer and IT Project Coordinator
Gary Haugen
Physical Security Sys Tech
Aurea Hawkins
Unified Communications Administrator
Scott Himes
Director, Network Operations
Systems Administrator
Kelvin Hom
Business Systems Analyst, Advancement
Daniel Imes
Technical Services Representative
Sam Kalagi
Client Services Manager
Nathan Kim
Student IT Helpdesk Representative
Tae Kim
IT Systems Analyst
Branden Kirk
Network Administrator
Timothy Lampley
Technology Services Specialist
Curtis Lee
Manager, Instructional Technology
John Lee
Technical Services Rep
Director, ERP Services
Vernal Mathis
Technology Services Specialist
Wes McElroy
Software Engineer
Chris Passagne
Assoc System Administrator
Timothy Pinkham
Information Security Analyst
Raul Rubio
Manager, Web Software Development
Omar Sandoval
Systems Administrator
Gregg Sasis
Lead Infrastructure Technician
IT Systems Analyst
Anthony Valentino
Director, Information Security
David Walton
Information Security Analyst
Elizabeth Waschak
Universal Access Manager
Chris White
Business Systems Analyst
Jack Wingard
Business Systems Analyst
Jason Witt
Manager, IT Operations